REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)

Operator logistyczny InPost wraz z niezależną siecią bankomatów i wpłatomatów Planet Cash, przy współpracy z największym na świecie producentem bankomatów – amerykańską korporacją NCR – uruchamia pierwsze na świecie urządzenia pod nazwą BankoPaczkomat. Nowe maszyny będą oferować wszystkie funkcjonalności bankomatu Planet Cash i Paczkomatu InPost.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(mat. prasowe)

– Rozszerzanie funkcjonalności Paczkomatów InPost jest jedną z dróg rozwoju, którą realizujemy w tym roku. Nadal rozbudowujemy naszą sieć o nowe lokalizacje. Możliwość wypłaty gotówki, sprawdzenie salda rachunku czy zmiana PINu karty, to kolejne usługi, jakie mogą oferować Paczkomaty. Będziemy rozbudowywać paletę możliwości, zwłaszcza że w Paczkomatach można płacić kartą, blikiem lub przelewem online. Coraz więcej usług finansowych, bankowych czy sprzedażowych będzie automatyzowanych – a nasze maszyny są dobrą platformą do ich realizacji – podkreślił Rafał Brzoska, prezes InPost.

– Sieć Planet Cash to ponad 3800 urządzeń w całej Polsce. W naszej sieci poza usługami wpłaty i wypłaty gotówki, oferujemy również szereg wartości dodanych, takich jak wpłata i wypłat BLIK, DCC czy obsługa transakcji zbliżeniowych, aby nasi klienci mieli jak najlepszy dostęp do swojej gotówki. Cały czas pracujemy nad rozwojem kolejnych usług dostępnych w naszych urządzeniach. Współpraca z Inpost jest więc dla nas doskonałą okazją, aby poszerzyć wachlarz usług oraz zwiększyć zadowolenie klienta – mówi Piotr Kawczyński, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Zarządzania siecią bankomatów w IT Card.

– BankoPaczkomat InPost jest dla nas przykładem innowacyjnego projektu, który z etapu idei i wizji przekształcił się w realne rozwiązanie biznesowe. Stworzenie BankoPaczkomatu i zaoferowanie klientom InPost oraz Planet Cash szerszego spektrum usług na jednym urządzeniu wpisuje się doskonale w globalną strategię NCR – dodał Michał Mierzejewski, NCR Sales Director – Global Accounts CEE.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony