REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(Inpost)

Spółka Inpost poinformowała, że informacje o statusie przesyłki - zarówno dotyczące usługi kurierskiej, jak i Paczkomatów - nie będą już przesyłane poprzez SMS-y. Śledzenie losów transportowanej paczki będzie możliwe m.in. za pomocą aplikacji mobilnej czy poprzez stronę internetową firmy – pisze gazeta.pl.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy spółki Inpost poinformował, że śledzenie przesyłek będzie możliwe jedynie za pośrednictwem aplikacji Inpostu. Podkreślił w komunikacie przesłanym gazeta.pl, że firma stale rozwija funkcjonalności aplikacji, która jest centrum komunikacji z klientami. Informacje o statusie przesyłek, zarówno nadawanych, jak i odbieranych, są obecnie dostępne w łatwy i prosty sposób w jednym miejscu. Tym samym rezygnujemy ze starszej technologii, czyli powiadamiania o statusach przesyłek poprzez SMS.

Jak pisze gazeta.pl Inpost jako jeden z pierwszych operatorów logistycznych w Polsce całkowicie rozwiązujemy problem, z jakim boryka się branża kurierska, czyli z fałszywymi SMS-ami. Od teraz firma może oficjalnie poinformować, że: Inpost nie wysyła żadnych informacji o płatnościach lub statusie przesyłki poprzez SMS.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~tołdi 1 8 miesięcy temuocena: 0% 

  Trele-morele, oszczędności Panie, oszczędności.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony