REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)
Intermarche

Intermarche (fot. Konrad Kaszuba)

Grupa Muszkieterów, do której należą m.in. sieci Intermarche i Bricomarche poszukuje ponad 200 menadżerów do prowadzenia sklepów we Francji i kilku krajach Europy.  Muszkieterowie szukają m.in.: 90 przedsiębiorców do sklepów Intermarché, 51 do Bricomarché i 23 dla punktów Roady (sklepy motoryzacyjne). 

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

– Wspieramy bardzo aktywną politykę rekrutacyjną dla każdej z naszych sieci. Dzisiaj poszukujemy przedsiębiorców, którzy mają wyczucie biznesu, pragnienia i śmiałość, aby w pełni zaangażować się w swoje przedsiębiorstwo, a także chcą się zintegrować z innymi Muszkieterami. Obecnie rekrutujemy do wszystkich naszych sieci – mówi Philippe Jeannier, prezes Związku Muszkieterów.

W poszukiwaniu przyszłych przedsiębiorców ma pomóc 38 edycja targów Franchise Expo Paris (od 17 do 20 marca) w Porte de Versailles, na których Muszkieterowie będą mieli swoje stanowisko. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony