REKLAMANaturio - baner główny - lipiec 2019

(Grupa Muszkieterów)

Grupy Muszkieterów otwiera kolejny supermarket, który dotychczas funkcjonował pod szyldem konkurencyjnej sieci. Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się 21 marca br.

REKLAMAKongres Alkohole i Napoje - Belka w artykułach (lipiec 2019)

– To już czwarty sklep w tym regionie i drugi w Tarnowie, który w ostatnim czasie zmienił szyld z konkurencyjnego na Intermarché. To najlepszy dowód, że oferowany przez nas model współpracy jest atrakcyjny i korzystny dla przedsiębiorców – mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

Nowo otwarty sklep Intermarché mieści się przy ulicy Romanowicza 59. W markecie o powierzchni około 1400 mkw. dostępna będzie bogata oferta produktów marek własnych, jak również pochodzących od lokalnych dostawców. Przy markecie zlokalizowany został parking mieszczący blisko 60 aut.

Grupa Muszkieterów, jest zrzeszeniem ponad 300 przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld zł. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13 300 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony