REKLAMAVOG Polska - Baner Główny (16-30.03.2020)
Na zdj. punkt odbioru zakupów w modelu Intemarche Drive

Na zdj. punkt odbioru zakupów w modelu Intemarche Drive (fot. Intermarche)

W połowie stycznia klienci supermarketu Intermarche w Legnicy mogą odbierać produkty zamówione wcześniej w internet w specjalnym punkcie, w ramach usługi Drive. Sieć zapowiada, że do końca roku chciałaby wdrożyć rozwiązanie przynajmniej w dziewięciu kolejnych sklepach.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

To oznacza, że liczba placówek, w których koncept działa, wzrośnie dwukrotnie. Supermarket w Legnicy to dziewiąta placówka Intermarche w naszym kraju, w której wdrożono usługę Drive. Wcześniej dostępna była w sklepach francuskiego operatora w Poznaniu, Śremie, Środzie Wielkopolskiej, Świdnicy, Katowicach, Gryfinie, Kostrzyniu nad Odrą oraz Trzebiatowie.

Klienci sieci korzystający z usługi Intermarche Drive mają zdalny dostęp do coraz bogatszej oferty asortymentowej. Obecnie liczba produktów dostępnych online wynosi od 9 do 11 tys. artykułów (w zależności od lokalizacji), a blisko 2 tys. z nich to artykuły marek własnych.

– Usługa Drive cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów naszych supermarketów. Każdego roku odnotowujemy wzrost użytkowników tej usługi o kilkadziesiąt procent. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów, a także rosnącą popularność rynku e-commerce, sukcesywnie rozwijamy to udogodnienie – komentuje Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji w Grupie Muszkieterów w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 10% - Halfpage (marzec-kwiecień 2020)
do góry strony