REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Izabela Piasna, Kierownik ds. Marketingu Handlowego w firmie The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Izabela Piasna, Kierownik ds. Marketingu Handlowego w firmie The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Izabela Piasna, Kierownik ds. Marketingu Handlowego w firmie The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. opowiada o wyzwaniach na 2017 r. Firma planuje wdrożenie licznych nowości asortymentowych. Będą też zmiany w recepturach oraz idące za nimi zmiany technologiczne.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

- Konsumenci bardzo lubią nowości z kategorii słonych przekąsek. Będziemy ich zaskakiwali licznymi nowościami, zarówno w zakresie smaków, jak i nowych formatów opakowań. Mamy nowe pomysły, nowe promocje, na pewno "będzie się działo", tak jak co roku - mówi Izabela Piasna. - Staramy się być o krok do przodu w stosunku do tego, czego oczekuje konsument. Nasze działania marketingowe staramy się coraz bardziej dostosowywać do tzw. okazji konsumenckich i stosować odpowiednio dopasowane promocje in-out. Jeśli klienci potrzebują, przykładowo, większych opakowań, takie będziemy wprowadzać i promować - kontynuuje.

Menedżerka zdradza też, że w sferze produkcyjnej firmę czekają poważne zmiany. - Pracujemy nad udoskonalaniem składu naszych produktów. Czeka nas ważna zmiana, ponieważ za zmianą receptur idą zmiany technologiczne. Będziemy przechodzić na olej rzepakowy, wychodząc naprzeciw konsumenckim trendom prozdrowotnym.
 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~asas 1 ponad rok temu

    a jakość ciastek na Polskę, Słowację i Czechy dużo gorsza niż tych samych ciastek w Niemczech, Austrii i Francji - a cena ta sama - dziekujemy za ciasteczka...

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony