REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

ZMIANY PERSONALNE

 

28 stycznia 2020, 15:50

Jacek Owczarek, członek zarządu Grupy Eurocash podczas Kongresu Rynku FMCG 201

Jacek Owczarek, członek zarządu Grupy Eurocash podczas Kongresu Rynku FMCG 201 (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Członek zarządu Eurocash, Jacek Owczarek, został wspólnikiem w spółce Alreh Medical, zajmującej się produkcją sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Owczarek od 10 grudnia minionego roku jest jednym z czterech udziałowców w spółce Alreh Medical. Menedżer objął 82 spośród 534 udziałów w spółce. Ich wartość to 82 tys. zł.

Spółka Alreh Medical istnieje od 2005 r. Jej przychody ze sprzedaży w 2018 r. wyniosły 582 tys. zł, ponadto firma otrzymała we wspomnianym roku ok. 1,29 mln zł w formie dotacji. Spółka zakończyła 2018 r. ze stratą netto na poziomie ok. 82 tys. zł.

Jacek Owczarek to od 2008 r. członek zarządu Grupy Eurocash. W giedłowej firmie pełni również funkcję dyrektora finansowego. Doświadczenie zdobywał m.in. w spółce Sanitec Koło na stanowiskach: CFO CEE, członka zarządu oraz członka zespołu zarządzającego finansami firmy w Europie.

Pracował także w spółkach z portfela Enterprise Investors. Był między innymi dyrektorem finansowym w Magellan S.A. oraz pełnił funkcję CFO, CEO oraz członka zarządu w Messenger Services Stolica.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony