REKLAMAHELIO - Baner Główny - Popcorn (18-24.02.2019)
Jacek Palec (na zdj.) przechodzi z bdsklep.pl do Allegro

Jacek Palec (na zdj.) przechodzi z bdsklep.pl do Allegro (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Jacek Palec w najbliższy poniedziałek (4 czerwca) dołączy do zespołu Grupy Allegro - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. Były już prezes bdsklep.pl obejmie w firmie funkcję dyrektora obszaru e-groceries.

REKLAMAMAGO - belka w artykułach - luty-marzec 2019

- Rzeczywiście Jacek Palec zacznie w czerwcu pracę w Allegro wzmacniając nasz zespół komercyjny - potwierdza nasze ustalenia Paweł Klimiuk, dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro. - Bazując na szeregu udanych akcji komercyjnych, które przeprowadziliśmy w ostatnich miesiącach z wiodącymi markami FMCG, będziemy rozwijać obszar CPG w Allegro i także dlatego inwestujemy w rozwój zespół, zatrudniając tak doświadczonych managerów jak Jacek - dodaje Klimiuk.

Z nieoficjalnych informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl wynika, że nowym prezesem bdsklep.pl zostanie Krzysztof Wiśniewski, partner w funduszu WSI Capital, czyli podmiocie, który od blisko dwóch lat posiada 52 proc. udziałów w bdsklep.pl.

Z badania Gemiusa „Najpopularniejsze sklepy internetowe z żywnością w lipcu 2017 r.” wynika, że bdsklep.pl we wskazanym miesiącu miał ponad 608 tys. realnych użytkowników, czyli ponad dwa razy więcej niż w tym samym miesiącu rok wcześniej.

Bdsklep.pl ma obecnie w ofercie ponad 30 tys. produktów, począwszy od artykułów spożywczych, przez kosmetyki, chemię gospodarczą, produkty dla dzieci, drobne AGD aż po produkty dla zwierząt. Serwis realizuje dostawy na terenie Polski i Europy.

Zobacz także:
Allegro z planem podboju rynku e-grocery w Polsce

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony