REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

Podczas wykładu, wygłoszonego na zakończenie Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności, minister rozwoju Jadwiga Emilewicz oceniła prognozowany wzrost tegorocznego PKB na mocną „czwórkę” – relacjonuje serwis dziennik.pl.

REKLAMA

(Jadwiga Emilewicz, minister rozwoju (fot. materiały prasowe)

Minister zapewniła, że Polska „wykorzystała maksymalnie, na 200 proc.” ostatnie cztery lata świetnej koniunktury gospodarczej, co jej zdaniem jest m.in. zasługą polskich firm, które inwestują w badania i rozwój i stawiają na zwiększanie eksportu – czytamy w serwisie dziennik.pl.

Emilewicz zapewniła, że rząd na bieżąco aktualizuje i realizuje swoją Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Oceniła też, że polska gospodarka mimo globalnego spowolnienia powinna utrzymać wzrost gospodarczy na poziomie wyższym o 2-3 punkty procentowe niż w strefie euro.

Czytaj więcej na stronie dziennik.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony