REKLAMAMLEKOVITA - Święta Mascarpone/Twaróg - Baner Główny (08-13.12.2019)
V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE już od 16 do 17 października 2019 w Targach Kielce!

V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE już od 16 do 17 października 2019 w Targach Kielce! (fot. materiały prasowe partnera)

Konferencje, przegląd światowych trendów i znakomici goście – tak w telegraficznym skrócie wyglądać będzie V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w całości poświęconego markom własnym. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze opakowanie roku. Październikowe wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych eventów branży.

REKLAMAPurella - SuperSuple - Belka w artykułach (01-15.12.2019)

Stałym akcentem październikowego spotkania są specjalistyczne konferencje. Podczas tegorocznej edycji, poruszone będą tematy związane ze strategią budowania marki i rolą innowacji w kreowaniu marek własnych. Poznamy najnowsze trendy i przykłady wprowadzenia z sukcesem nowych marek, rozwiązania w zakresie wizerunku firmy, opakowań i strategii brandingowej.

Ponadto, w tym roku, naszą ofertę uzupełniamy o bezpłatne szkolenie pt. „Produkcja kontraktowa – jak zrobić markę własną z sieciami handlowymi”, które odbędzie się w trzech terminach poprzedzających targi, w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu (rejestracja i więcej informacji na www.markiwlasne.pl). Uczestnikom zostaną wręczone certyfikaty w czasie targów w Kielcach.

Po raz kolejny zapraszamy również do wzięcia udziału w organizowanym pod patronatem Packaging Polska, konkursie na najlepsze opakowanie marki własnej Best Private Label Packaging.

V Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych to wydarzenie służące do  wymiany doświadczeń w zakresie zarządzania markami własnymi. Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 83 wystawców z 9 krajów: m.in. Polski, Włoch, Rosji, Ukrainy, Czech, Niemiec i Węgier, a w ciągu 2 dni Targi Kielce odwiedziło 800 specjalistów–kupców, przedstawicieli sieci handlowych, producentów private labels oraz producentów i projektantów opakowań. Edycja 2019 zapowiada się równie obiecująco. Zaproszenie do udziału w targach otrzymało 47 sieci handlowych w tym stacje paliw, sieci drogeryjne oraz budowlane.

Zapraszamy do Targów Kielce już od 16 do 17 października. Szczegóły na www.markiwlasne.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony