REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 31.08.2019)

Z platformy cyfrowej Everoad korzysta już ponad 5000 małych i średnich firm oraz międzynarodowe korporacje, takie jak Unilever, Procter & Gamble, PepsiCo, czy Auchan Direct. Cyfrowe rozwiązanie od Everoad umożliwia każdemu nadawcy - od międzynarodowych korporacji do lokalnych, małych i średnich przedsiębiorstw zlecenie transportu w trybie online w zaledwie kilka sekund oraz znalezienie w najlepszej cenie przewoźnika, zgodnie z indywidualnymi potrzebami transportowymi nadawcy na terenie całej Europy.

REKLAMAROS-SWEET - Pestki dyni - Belka w artykule (26.08.-01.09.2019)
Maxime Legardez, dyrektor generalny Everoad

Maxime Legardez, dyrektor generalny Everoad (fot. materiały prasowe, Everoad)

Nadawcy mogą korzystać z platformy zlecając ładunki od 1 palety do pełnego auta 33 paletowego regularnie lub sporadycznie, w zależności od potrzeb. Platforma jest intuicyjna, łatwa w użyciu i pozwala uzyskać natychmiastową wycenę transportu. Ponadto klienci korzystający z cyfrowego rozwiązania mogą śledzić przesyłki on–line, a także otrzymują 24-godzinne wsparcie działu obsługi klienta.

Dzięki algorytmowi cenowemu, który dostosowuje się nieprzerwanie, średnie ceny przewoźników na platformie Everoad są nawet o 20% bardziej konkurencyjne niż na rynku. Everoad umożliwia natychmiastowe uzyskanie elektronicznej dokumentacji transportowej poprzez program CMR na platformie.

W sieci transportowej Everoad znajduje się ponad 3000 firm transportowych i ponad 250 000 samochodów. Spółka pozyskała do tej pory 20 milionów dolarów ze strony takich inwestorów, jak Tony Fadell (twórca Iphone / Ipod), Xavier Niel (Free Télécom) lub Roger Crook (ex-DHL) oraz funduszy inwestycyjnych. Z dniem 1 września francuska firma otworzyła swoje pierwsze zagraniczne biuro w Warszawie i w ciągu zaledwie miesiąca zatrudniła 10 osób. To dopiero początek, Everoad planuje dalszy, intensywny rozwój w Polsce, a od 2019 r. otwarcie biur i rozwój w Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Więcej na: https://www.everoad.com/pl/

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony