REKLAMAJACOBS - PRIMA - Baner Główny (październik 2019)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Strona 2 z 2
REKLAMA

W trzeciej sali tematycznej tematem wiodącym będzie łańcuch dostaw. Eksperci będą mówić m.in o nowych technologiach w zapobieganiu stratom, monitoringu GPS, strategii Just in time, jak również o nowych modelach logistycznych czy sztucznej inteligencji i machine learningu w centrach dystrybucyjnych i hurtowniach. Wykłady podsumuje debata poświęcona skutecznej wymianie danych.

Gala na koniec dnia

Pod koniec pierwszego dnia Kongresu Rynku FMCG 2019 odpędzie się gala finałowa konkursów Market Roku i Drogeria Roku 2019. To prestiżowe plebiscyty wyłaniające najlepsze sklepy spożywcze i drogerie w Polsce. Co roku o tytuł walczą sklepy indywidualne oraz sieci handlowe – spożywcze i drogeryjne – w kilkunastu kategoriach. Zwycięzców wskazuje obradujące podczas Kongresu jury – grono topowych menadżerów najważniejszych firm spożywczych i kosmetycznych, przedstawicieli instytutów badawczych oraz organizacji branżowych.

Przez cały pierwszy dzień Kongresu będą się także odbywały spotkania typu business-mixer, czyli dwustronne rozmowy biznesowe w specjalnie do tego wyznaczonych pomieszczeniach. Uczestnicy poprzednich edycji Kongresu nie kryli, że podczas tych rozmów często dochodziło do zawierania konkretnych transakcji.

>> Kliknij i zarejestruj się już dziś na Kongres Rynku FMCG 2019<<

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony