REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)

ZMIANY PERSONALNE

 

28 stycznia 2020, 18:37

Jan Krzysztof Ardanowski i Jan Białkowski, nowy podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Jan Krzysztof Ardanowski i Jan Białkowski, nowy podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski wręczył dziś Janowi Białkowskiemu akt powołania na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Nowy członek kierownictwa pracował ostatnio w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa na stanowisku zastępcy dyrektora generalnego. Wcześniej był m.in. zastępcą dyrektora w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim, kierownikiem Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, dyrektorem Biura Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej, dyrektorem Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych oraz dyrektorem Oddziału Terenowego KOWR w Szczecinie.

Ma również bogate doświadczenie praktyczne w rozwiązywaniu problemów rolnictwa wynikające z prowadzenia własnego gospodarstwa rolnego oraz wieloletniej działalności społecznej w strukturach NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” i samorządu rolniczego. Podsekretarz stanu Jan Białkowski jest absolwentem Wydziału Rolniczego Akademii Rolniczej w Szczecinie. W ministerstwie będzie odpowiadał za kwestie dotyczące finansów, gospodarki ziemią oraz hodowli i ochrony roślin. Wcześniej minister Jan Krzysztof Ardanowski podziękował podsekretarzowi stanu Rafałowi Romanowskiemu, który zakończył pracę w ministerstwie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA - Half Page (13-28.02.2020)
do góry strony