REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Jan Kolański, prezes Grupy Colian

Jan Kolański, prezes Grupy Colian (Fot.Archiwum)

W 2019 roku planujemy mocniej zaznaczyć obecność marki Elizabeth Shaw na polskim rynku. W 2018 roku po raz pierwszy promowaliśmy ten brand w brytyjskiej telewizji - komentuje dla portalu wiadomoscihandlowe.pl Jan Kolański, prezes Grupy Colian.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Szef największej polskiej firmy produkującej słodycze podkreśla, że miniony rok był bardzo intensywny i pełen wyzwań. - Jesteśmy aktywni praktycznie w każdym segmencie rynku słodyczy w Polsce, a to wymaga dużej elastyczności. Zrealizowaliśmy szereg inicjatyw w obszarach marketingu, trade marketingu i sprzedaży, które przyniosły spodziewane efekty i satysfakcjonujące wyniki. Umiejętnie wykorzystujemy komplementarność naszego portfela i możliwość zaspokajania potrzeb konsumenckich przez cały rok - mówi Kolański.

Prezes Grupy Colian dodaje, że firma aktywnie działa też na rynkach zagranicznych, co daje jej perspektywę dla oceny i planowania działań na skalę krajową. - Dlatego jestem spokojny o kolejny rok i wyzwania, które przyniesie - mówi Kolański. - Nowe doświadczenia zdobywaliśmy na rynku brytyjskim, gdzie po raz pierwszy promowaliśmy w telewizji naszą markę Elizabeth Shaw. W przyszłym roku planujemy, żeby jeszcze mocniej była obecna na polskim rynku - dodaje.

Przypomnijmy, że Colian Holding przejął markę Elizabeth Shaw pod koniec 2018 roku. Wartość transakcji wyniosła około 2,25 mln funtów.

Elizabeth Shaw Limited jest dostawcą wyrobów czekoladowych oferowanych pod markami Elizabeth Shaw i Famous Names.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Anita 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Bez sensu, ta marka w Polsce nic nie znaczy. Ma w swoich rękach tyle innych Marek a będzie budował ES od zera,.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony