REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (31.10 - 24.11.2019)
Jan Krzysztof Bielecki

Jan Krzysztof Bielecki (fot. EY)

Jan Krzysztof Bielecki, obecnie Przewodniczący Rady Partnerów w EY Poland, były prezes Rady Ministrów, wieloletni poseł i były prezes zarządu Banku Pekao będzie gościem specjalnym tegorocznego Kongresu Rynku FMCG 2019. Podczas wystąpienia inaugurującego Kongres wygłosi prelekcję pt. "Trendy i Ryzyka" poświęconą wyzwaniom, które stoją przed rynkiem handlu detalicznego w obliczu przemian gospodarczych, ekonomicznych i społecznych w polskiej gospodarce.

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE - BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.11.2019)

Jan Krzysztof Bielecki w 1991 roku objął funkcję prezesa Rady Ministrów. W latach 1989-1993 był posłem, a w latach 1992-1993 sprawował funkcję ministra-członka Rady Ministrów ds. kontaktów z Europejską Wspólnotą Gospodarczą.

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W KONGRESIE FMCG 2019

W swojej karierze zawodowej pełnił także funkcję przedstawiciela Polski w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie. W 2003 roku objął stanowisko prezesa zarządu Banku Pekao, na którym zasiadał do 2010 roku. Był również przewodniczącym rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. W rządzie Donalda Tuska objął funkcję przewodniczącego Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów.

Kongres Rynku FMCG co roku gromadzi w jednym miejscu najważniejszych reprezentantów sieci handlowych, hurtowni, firm produkujących żywność, kosmetyki i chemię gospodarczą, dostawców usług, analityków rynkowych i ekspertów, naukowców, polityków, pracowników instytucji publicznych oraz innych decydentów. Goście Kongresu to m.in. prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy oraz kupcy, zarówno z firm o ugruntowanej już pozycji na rynku, jak i mniejszych przedsiębiorstw, których czas dopiero nadchodzi - zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W KONGRESIE FMCG 2019

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony