REKLAMAJACOBS - ZIARNA - BANER GŁÓWNY (01-15.10.2019)

W lutym br. Jan Starzyk objął funkcję dyrektora finansowego w spółce Auchan Retail Polska. Wcześniej piastował stanowisko senior managera w firmie doradczej Ernst & Young, a także Swift Strategy & Transformation, PKP, PKP Informatyka i PKP Intercity, EVIP i Deutsche Telekom.

REKLAMA
Jan Starzyk, dyrektor finansowy Auchan Retail Polska

Jan Starzyk, dyrektor finansowy Auchan Retail Polska (linkedin.com)

Auchan Retail Polska to handlowa firma o francuskich korzeniach. W Polsce działa od 1996 roku. Obecnie zarządza 76 hipermarketami (w tym 2 we franczyzie z Grupą Schiever), 28 supermarketami Auchan supermarket oraz 5 sklepami osiedlowymi pod szyldem Moje Auchan. Firma prowadzi również działalność handlową w internecie pod szyldem Auchan Direct – serwis działa na terenie Warszawy i okolic.

Auchan Retail Polska działa w Polsce od 1996 roku. Po 23 latach Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w hipermarketach, supermarketach, sklepach osiedlowych oraz w handlu elektronicznym. Obecnie Auchan w Polsce zarządza 76 hipermarketami (w tym dwoma we franczyzie z Grupą Schiever), 28 supermarketami Auchan Supermarket oraz pięcioma sklepami osiedlowymi pod szyldem Moje Auchan. Firma prowadzi również sklep internetowy Auchan Direct, który działa na terenie Warszawy i okolic.

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~samba 1 4 miesiące temu

  dyrektor administracji i finansów

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony