REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Grupa Japan Tobacco International ogłosiła dziś utworzenie Globalnego Centrum Usług Biznesowych w Warszawie. Dzięki tej decyzji, w ciągu najbliższych trzech lat JTI Polska przyjmie do pracy ponad 850 kolejnych pracowników, a całkowite zatrudnienie w firmie przekroczy 3 tys. osób.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(fot. Pixabay/CC0, zdjęcie ilustracyjne)

Pracownicy centrum będą odpowiedzialni za "wsparcie eksperckie oraz zarządzanie procesami transakcyjnymi wielu obszarów międzynarodowej działalności Grupy JTI, takich jak m.in. finanse, marketing i sprzedaż, ludzie i kultura organizacyjna, badania i rozwój, sprawy prawne i regulacyjne oraz globalny łańcuch dostaw".

- Skala działalności JTI w Polsce jest naprawdę duża, a teraz jeszcze poszerzamy nasze perspektywy rozwoju – powiedział Paulo Lopes, dyrektor generalny warszawskiego Centrum.

Przedstawiciele JTI określają uruchomienie Globalnego Centrum Usług Biznesowych mianem "kolejnej strategicznej inwestycji w Polsce". Tylko w tym roku firma weszła na rynek papierosów elektronicznych, jak również rozpoczęła produkcję nowatorskich wyrobów tytoniowych w kompleksie fabryk w Starym Gostkowie k. Łodzi.

- Centrum JTI w Warszawie to kolejny kamień milowy nie tylko dla naszych pracowników, ale i całej polskiej gospodarki. Bardzo się cieszymy, że możemy w ten sposób przyczyniać się do dalszego rozwoju naszego kraju - mówi cytowany w komunikacie Andrzej Skubiszewski, prezes JTI Polska.

Całkowita wartość inwestycji Grupy JTI w Polsce w ostatniej dekadzie przekroczyła już 800 mln dolarów.        

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony