REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (17-23.02.2020)

ZMIANY PERSONALNE

 

31 sierpnia 2018, 10:20

Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny

Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny (fot. materiały prasowe)

Jarosław Pinkas został powołany na stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego. Od 20 lipca stanowisko było nieobsadzone, po tym jak rezygnację złożył Marek Posobkiewicz.

REKLAMAMAGO - Euroshop - Belka w artykułąch (04-18.03.2020)

Jarosław Pinkas jest doktorem habilitowanym nauk medycznych, specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej i zdrowia publicznego. W latach 2005–2007 pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia, kierowanym przez Zbigniewa Religę. W latach 2015–2017 był sekretarzem stanu w Ministerstwie Zdrowia, a w latach 2017–2018 sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera i pełnomocnikiem rządu ds. organizacji Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności.

Zadaniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego jest nadzorowanie czynności administracji rządowej w zakresie zapobiegania i minimalizacji negatywnych skutków zdarzeń dotyczących zdrowia publicznego, w tym przede wszystkim nadzór i koordynacja działań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~farbowany 1 ponad rok temu

  Pan Pinkas zmienia zdanie w zaleźności od stola był pełnomocnikiem ds urworzenia jednej inspekcji ds kontroli źywności dali mu gisa I diametralnie zmienił front ot wiarygodny dla obywateli urzednik z nadania PIS!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony