REKLAMAJACOBS - ŚWIĘTA - Baner Główny (18.11 - 01.12.2019)

Jeff Salter, piastujący funkcje starszego dyrektora ds. konceptów handlowych oraz dyrektora ds. marketingu sieci Netto International, Salling Group wystąpi podczas Kongresu FMCG 2019 z prelekcją pt. „Creating a format for the future” w jej trakcie bazując na doświadczeniach duńskiej grupy opowie o ewolucji sklepów i tworzeniu formatów handlowych przyszłości.

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE - BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.11.2019)
Jeff Salter, starszy dyrektor ds. konceptów handlowych, dyrektor ds. marketingu Netto International, Salling Group

Jeff Salter, starszy dyrektor ds. konceptów handlowych, dyrektor ds. marketingu Netto International, Salling Group (linkedin.com)

Jeff Salter w ramach Salling Group jest odpowiedzialny za koncepcję sklepu Netto, międzynarodowy marketing i marki własne. Obecnie Salter koncentruje się na wprowadzaniu strategicznych zmian w koncepcie sklepów dyskontowych Netto w 1400 placówkach sieci działających w Danii, Polsce, Niemczech i Szwecji, tak aby umocnić na nich pozycję firmy.

Przed objęciem obecnego stanowiska w Netto International Jeff Salter pracował w duńskiej sieci Coop Danmark, a także dla największego międzynarodowego lotniska w Danii, Copenhagen Airport.

Jeff Salter jest menedżerem MBA w Henley Business School oraz magistrem nauk politycznych i filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze i University of British Columbia.

12 Kongres FMCG 2019 odbędzie się w dniach 28-29 maja w hotelu Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw (ul. Skalnicowa 21 w Warszawie).

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~10 1 6 miesięcy temu

  Wytłumaczcie mi dlaczego to nie Polak wygłasza te rzeczy tylko pastowaniec i to rudy ? W Niemczech byłoby to nie do przyjęcia..w Polsce wszystko tylko nie Polacy.Dramat i Masakra.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony