REKLAMAPartner Logistic - baner główny (18-31.05.2020 r.)
Biedronka, kasjerka

Biedronka, kasjerka (fot. fot. za Youtube/JMP)

Pieniądze mają zostać przeznaczone pracownikom portugalskiego oddziału firmy. To efekt dobrych wyników w 2019 roku. Bonusy wyniosą po 500 euro na osobę i trafią do 21 tys. pracowników. To wzrost o 5 proc. w porównaniu z zeszłym rokiem.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

W oficjalnym komunikacie firma podkreśliła, że wysokość premii jest taka sama jak w Polsce oraz Kolumbii, gdzie JM również ma swoje oddziały detaliczne. W sumie premie otrzyma blisko 71 500 pracowników grupy.

W samej tylko Portugalii premię otrzyma blisko 80 proc. pracowników. Rada Dyrektorów Jerónimo Martins zatwierdziła propozycję przewodniczącego Pedro Soaresa dos Santosa, aby zwiększyć premię o 5 proc. w porównaniu do poprzedniego roku. Wzrost ten jest wyższy niż wzrost sprzedaży spółek w Portugalii, które w 2019 r. Odnotowały wzrost o 3 proc. rok do roku. 

Jerónimo Martins Group zatrudnia obecnie ok 115 000 osób, z czego 30 proc. w samej Portugalii, w której w ubiegłym roku utworzono około 1300 nowych miejsc pracy. 

Przypomnijmy, że Biedronka już poinformowała o planowanej wypłacie swoim pracownikom premii w wysokości  2300 zł brutto. Otrzyma ją 46 tys. pracowników sieci. To podziękowanie za zaangażowanie i udział w realizacji celów, które stały przed firmą w 2019 roku. Tegoroczna nagroda zostanie wypłacona jeszcze przed kwietniowymi wynagrodzeniami i jest wyższa o 200 złotych od poprzedniej będąc jednocześnie najwyższą w historii Biedronki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Etuuu 2 miesiąc temuocena: 100% 

  Widac firma potrafi docenic pracownika

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~@ Pozhoga 1 miesiąc temuocena: 67% 

  Może warto dopisać że dotyczy to też pracowników Hebe czy taka rzetelność dziennikarska już Was przerasta?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony