REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(fot. By Andrew J.Kurbiko [CC BY-SA 4.0])

Edgard Bonte, prezes Auchan Retail, podjął decyzję o mianowaniu Johannesa Tholeya na stanowisko dyrektora zarządzającego Auchan Retail Russia. Zastąpi on François Rémy, który prowadził Auchan Retail Russia od lipca 2017 r.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Główne zadanie nowego szefa to usprawnienie działalności Auchan Retail w Rosji i przyspieszenie realizacji działań naprawczych, rozpoczętych w 2018 r.

Działająca w Rosji od 2002 r. sieć Auchan musi zrewidować swój model biznesowy, poddany presji rosnącej konkurencji, w kontekście gwałtownego spadku konsumpcji gospodarstw domowych od czasu kryzysu w 2014 r. W obliczu gwałtownego pogorszenia wyników finansowych firma musi priorytetowo potraktować działania na rzecz powrotu do dobrej kondycji w latach 2019–2020. Jednocześnie musi zareagować na szybką ewolucję potrzeb rosyjskich konsumentów, którzy poza niskimi cenami i promocjami coraz częściej szukają bardziej jakościowej, zróżnicowanej i lokalnej oferty. Auchan musi lepiej zaspokajać ich preferencje żywieniowe, ekonomiczne i ekologiczne.

– Dziękuję François Rémy za zainicjowanie transformacji Auchan Retail Rosja i prowadzenie jej przez dwa lata. Pod jego kierownictwem nasza rosyjska spółka zależna, strategiczna spółka zależna dla naszej Grupy, zaczęła ewoluować w kierunku modelu bardziej zgodnego z oczekiwaniami rosyjskich konsumentów. Teraz trzeba podążać w tym kierunku dalej i szybciej. Gratuluję Johannesowi Tholeyowi nowej funkcji. Jego wiedza na temat dystrybucji żywności w Rosji i uznane doświadczenie biznesowe będą ważnymi zasobami dla Auchan Retail Russia w nadchodzących latach – zapewnił Edgard Bonte, prezes Auchan Retail.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony