REKLAMAATLANTA POLAND - BAKAL - ŚWIĘTA - BANER GŁÓWNY (GRUDZIEŃ 2019)

(fot. By Andrew J.Kurbiko [CC BY-SA 4.0])

Edgard Bonte, prezes Auchan Retail, podjął decyzję o mianowaniu Johannesa Tholeya na stanowisko dyrektora zarządzającego Auchan Retail Russia. Zastąpi on François Rémy, który prowadził Auchan Retail Russia od lipca 2017 r.

REKLAMA

Główne zadanie nowego szefa to usprawnienie działalności Auchan Retail w Rosji i przyspieszenie realizacji działań naprawczych, rozpoczętych w 2018 r.

Działająca w Rosji od 2002 r. sieć Auchan musi zrewidować swój model biznesowy, poddany presji rosnącej konkurencji, w kontekście gwałtownego spadku konsumpcji gospodarstw domowych od czasu kryzysu w 2014 r. W obliczu gwałtownego pogorszenia wyników finansowych firma musi priorytetowo potraktować działania na rzecz powrotu do dobrej kondycji w latach 2019–2020. Jednocześnie musi zareagować na szybką ewolucję potrzeb rosyjskich konsumentów, którzy poza niskimi cenami i promocjami coraz częściej szukają bardziej jakościowej, zróżnicowanej i lokalnej oferty. Auchan musi lepiej zaspokajać ich preferencje żywieniowe, ekonomiczne i ekologiczne.

– Dziękuję François Rémy za zainicjowanie transformacji Auchan Retail Rosja i prowadzenie jej przez dwa lata. Pod jego kierownictwem nasza rosyjska spółka zależna, strategiczna spółka zależna dla naszej Grupy, zaczęła ewoluować w kierunku modelu bardziej zgodnego z oczekiwaniami rosyjskich konsumentów. Teraz trzeba podążać w tym kierunku dalej i szybciej. Gratuluję Johannesowi Tholeyowi nowej funkcji. Jego wiedza na temat dystrybucji żywności w Rosji i uznane doświadczenie biznesowe będą ważnymi zasobami dla Auchan Retail Russia w nadchodzących latach – zapewnił Edgard Bonte, prezes Auchan Retail.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony