REKLAMAHELIO - Baner Główny - Popcorn (18-24.02.2019)

Firma Johnson & Johnson uruchomiła w Warszawie globalne centrum badań i rozwoju. Działalność obiektu będzie koncentrować się na rozwoju, rejestracji i wprowadzaniu do sprzedaży nowych produktów z segmentu zdrowia i higieny osobistej. Inwestycja powstała przy wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz władz Warszawy.

REKLAMAMAGO - belka w artykułach - luty-marzec 2019
Symbolicznego przecięcia wstęgi i zainaugurowania działalności CoBIC dokonali Frank Konings, dyrektor operacyjny Johnson & Johnson Consumer Inc. i wiceprezes w tym dziale - Steve Raven

Symbolicznego przecięcia wstęgi i zainaugurowania działalności CoBIC dokonali Frank Konings, dyrektor operacyjny Johnson & Johnson Consumer Inc. i wiceprezes w tym dziale - Steve Raven (fot. materiały prasowe)

Obecna od niemal 30 lat w Polsce, firma Johnson & Johnson Poland otworzyła w Warszawie pierwsze w historii firmy naukowo-badawcze centrum doskonałości sektora konsumenckiego. Do końca 2019 roku pracę znajdzie w nim 90 osób, docelowo inwestor planuje zatrudnić 120.

Działalność centrum będzie koncentrować się na rozwoju, rejestracji i wprowadzaniu do sprzedaży nowych produktów z segmentu zdrowia i higieny osobistej Johnson & Johnson na całym świecie. Centrum zapewni wsparcie w obszarach regulacji, operacji klinicznych, laboratoryjnych systemów informacyjnych oraz spraw medycznych. Placówka będzie ważnym punktem kontaktowym dla wszystkich oddziałów firmy na całym świecie.

- Polska ma ogromną pulę niezwykle utalentowanych pracowników i jest miejscem, w którym rozwija się innowacje - powiedział Frank Konings, dyrektor operacyjny Johnson & Johnson Consumer Inc.

- Inwestycja Johnson & Johnson dowodzi, że innowacyjne projekty o strategicznym znaczeniu można z sukcesem realizować w Polsce. Mamy bardzo dobrze wykształconych ludzi, którym chce się pracować i tworzyć wartość dodaną dla polskiej gospodarki - powiedział Tomasz Pisula, prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Jak zauważył, sektor nowoczesnych usług (BSS) zatrudnia 280 tys. osób, a ponad 36 tys. pracuje w centrach o charakterze badawczo-rozwojowym. - Z kolei nasza agencja obsługuje 18 projektów inwestycyjnych B+R, które mogą stworzyć ponad 1,3 tys. miejsc pracy – dodał.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony