REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Jon Eastick, członek zarządu i dyrektor finansowy Grupy Allegro

Jon Eastick, członek zarządu i dyrektor finansowy Grupy Allegro (Allegro)

Jon Eastick, Brytyjczyk od 25 lat mieszkający i pracujący w Polsce został nowym członkiem zarządu oraz dyrektorem finansowym Grupy Allegro. Do zespołu zarządzającego spółką dołączył od lutego.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

W Allegro będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii finansowej oraz będzie zarządzał obszarami treasury, raportowania, podatków, kontrolingu finansowego, księgowości, zakupów, analityki finansowej, corporate services oraz zarządzania projektami.

- Jon ma bardzo szerokie kompetencje w zakresie finansów korporacyjnych oraz budowania wartości spółek dla ich inwestorów. Przez kilkanaście lat pełnił rolę CFO w dużych firmach, dlatego cieszę się bardzo, że będziemy mogli wykorzystać jego wiedzę i umiejętności - komentuje Przemysław Budkowski, prezes Allegro.

Jon Eastick jest Brytyjczykiem, który od 25 lat mieszka i pracuje w Polsce. Przez 16 lat pełnił funkcje zarządcze oraz był dyrektorem finansowym w Netii, PTC oraz Lucent Technologies Poland.

Pracował też dla PTK Centertel oraz w firmie doradczej Arthur Andersen, a ostatnio dla EY jako regionalny dyrektor operacyjny odpowiedzialny za obszar Europy Środkowej i Południowej. Ukończył studia w London School of Economics. Jest biegłym rewidentem certyfikowanym w Wielkiej Brytanii.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~BEBA 1 11 miesięcy temuocena: 0% 

  A dlaczego on a nie Polak ? Czy my nie mamy dobrych fachowców?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony