REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Zarekwirowany towar w Wólce Kosowskiej

Zarekwirowany towar w Wólce Kosowskiej (materiały policyjne)

- Szacujemy, że skala handlu podróbkami w Wólce Kosowskiej zmniejszyła się o 90 proc. – informuje Krajowa Administracja Skarbowa. To efekt regularnych akcji służb prowadzonych w podwarszawskiej miejscowości.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

O sprawie napisał portal money.pl Jak informuje KAS rośnie także liczba rejestrowanych kas fiskalnych w centrum w Wólce Kosowskiej. To efekt stałych „nalotów” policji, oraz organów administracji skarbowej i skrupulatna kontrola handlujących. Pod koniec ubiegłego roku w kilku takich akcjach zabezpieczono podrobione towary znanych marek o wartości ok. 120 mln zł. Akcja z ubiegłego tygodnia przyniosła z kolei przejęcie towaru wartego ok. 10 mln zł. Mimo tego część nielegalnych handlarzy nadal prowadzi swój biznes w podwarszawskim centrum. Więcej o kulisach tej nielegalnej działalności pisze w swoim reportażu money.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony