REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

Śląska Krajowa Administracja Skarbowa przekazała do katowickiego sanepidu kolejną partię alkoholu z przestępstw - podało Ministerstwo Finansów.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(fot. materiały prasowe/KAS)

Z prawie 1 tys. litrów alkoholu powstaną preparaty do dezynfekcji szpitali, jednostek leczniczych oraz na potrzeby służb ratowniczych.

23 marca 2020 r. śląska KAS przekazała do katowickiego sanepidu ponad 132 litry alkoholu pochodzącego z przestępstw. To już druga partia alkoholu wydana z magazynów śląskiej KAS. Wcześniej do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przekazano 863 litry alkoholu, w postaci wódki i spirytusu w stanie skażonym i nieskażonym. Łącznie daje to 995 litry alkoholu.

- Dzięki szybkim działaniom KAS i przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, przekazany nieodpłatnie alkohol zostanie wykorzystany do przygotowania preparatów dezynfekujących przedmioty i powierzchnie oraz środki transportu - komentuje Michał Kacprzak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony