REKLAMAHELIO - MASY - BANER GŁÓWNY (24.02 - 01.03.2020)

(fot. pixabay.com)

Strona 2 z 2
REKLAMA

Ulepszona oferta

W ostatnim czasie udoskonalona została również cała oferta Lubelli – obecnie wszystkie płatki tej marki produkowane są naturalnie, bez syropu glukozowego i bez oleju palmowego. – Nowa receptura płatków to wynik konsekwentnego podążania marki Lubella za oczekiwaniami konsumentów i dbałości o najwyższą jakość produktów. Co więcej, cyklicznie urozmaicamy ofertę nie tylko nowościami w stałej ofercie, ale także limitowanymi edycjami płatków zbożowych dla najmłodszych – komentuje Dorota Liszka z Grupy Maspex. – W naszej ofercie powodzeniem cieszą się także płatki familijne Lubella Corn Flakes dedykowane dla całej rodziny. Lubella jako jedyna marka oferuje konsumentom tak wyjątkowe warianty jak płatki Corn Flakes Pełne Ziarno, Corn Flakes Kakao i Miód czy nowe – Corn Flakes Cynamon – dodaje.

Smak najważniejszy

Przy wyborze produktów śniadaniowych Polacy w pierwszej kolejności kierują się smakiem produktu (tak wskazuje 37 proc. ankietowanych przez Skilltelligence), a dla co czwartego konsumenta kluczowa jest jakość. Istotnymi czynnikami są w tej kategorii także: cena, skład produktu i marka. 73 proc. badanych deklaruje, że śniadania je w domu, 25 proc. w pracy lub szkole, a tylko 2 proc. w innym miejscu, np. w drodze.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony