REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (18-24.03.2019)

(Kaufland Polska)

Kaufland ma pomysł na mocniejsze zaangażowanie klientów odwiedzających polskie sklepy sieci. W tym tygodniu, a dokładnie 8 listopada operator zaprezentuje nową aplikację i gazetę 3D. Dzięki nowemu rozwiązaniu klienci będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą sklepu i w łatwy sposób uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów.

REKLAMAPURELLA - Batony BeRAW - Belka w artykułach (marzec 2019)

Kaufland wprowadza do polskich sklepów nowy format gazety reklamowej. Oprócz standardowych informacji o aktualnej ofercie, na klientów czeka szereg dodatkowych materiałów dostępnych za pośrednictwem dedykowanej, darmowej aplikacji Kaufland - Gazetka 3D. Dzięki niej, klienci będą mogli obejrzeć specjalne filmy, zdjęcia czy modele różnych produktów, które z pewnością ułatwią wybór. Ponadto klienci mogą spodziewać się także dodatków w postaci unikalnych przepisów kulinarnych i wielu innych ciekawostek dotyczących zastosowania poszczególnych produktów.

Przy pomocy aplikacji, przeglądanie papierowej gazety sieci Kaufland stanie się dla klientów bardzo atrakcyjne. Wybrane produkty oznaczone będą ikoną smartfona i komunikatem: „Zeskanuj w aplikacji Gazetka 3D”. Nowa aplikacja będzie dostępna na App Store oraz w Google Store.

W całej Europie Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć ma 208 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników. Sklepy sieci oferują minimum 15 000 produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony