REKLAMAGOODMAN - Baner Główny (maj-czerwiec 2018)
Restauracja Fabryka Smaków Kaufland

Restauracja Fabryka Smaków Kaufland (Kaufland Polska)

Kaufland uruchomił restaurację Fabryka Smaków Kaufland, która codziennie przygotowuje świeże posiłki dla pracowników centrali. Firma, dbając o zdrowie swojego personelu, stworzyła również strefę fitness, promując aktywną formę relaksu.

REKLAMAKORAL - belka w artykułach - Bracia Koral (Smaki dzieciństwa) - maj 2018

Nowo otwarta restauracja Fabryka Smaków Kaufland oferuje śniadania, obiady oraz desery i kawę. Ale to nie jedyne udogodnienie dla pracowników. Dodatkowo w firmie powstała nowa przestrzeń w postaci pokoju kreatywnego. Pomieszczenie ma być miejscem spotkań pracowników, w którym mogą swobodnie przedstawić swoje nowe pomysły i przeprowadzić burze mózgów. Przede wszystkim ma jednak inspirować do myślenia poza schematami. Nad jego wyglądem pracowała grupa wrocławskich architektów.

Kolejną nowością dla pracowników wrocławskiej centrali firmy jest strefa fitness Kaufland Active, otwarta od poniedziałku do piątku, z której pracownicy mogą korzystać przed i po pracy.

- Pracownicy powinni mieć miejsce stwarzające odpowiednie warunki do dyskusji, aby mogli jeszcze efektywniej pracować nad nowymi rozwiązaniami. Stąd nasz pomysł na stworzenie pokoju kreatywnego, który ma służyć twórczemu myśleniu. Nie zapominamy też o tzw. work-life-balance, dlatego do dyspozycji naszych pracowników oddaliśmy także restaurację oraz strefę fitness. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sukces firmy to zasługa naszych pracowników, dlatego staramy się stwarzać im jak najlepsze warunki pracy - mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Zosia 2 wczoraj 17:50

  Wszyscy w markecie jesteśmy w szoku jak się dba o pracowników. Jedni mogą relaksować się w fitness a drudzy po robocie ledwo mogą wrócić do domu o swoich siłach, tak są napracowani. No cóż, tylko centrala ma pracowników którzy przyczyniają się do sukcesu firmy. Natomiast my,robole , do roboty bo i tak nie możemy wymyślić nic kreatywnego i nie przechodzimy burzy mózgu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KU*WA 1 4 dni temuocena: 100% 

  Ta... A o pracownikach na marketach zapominają, a to oni głównie i najbardziej decydują o sukcesie tego obozu pracy!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony
"