REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

krajowe sieci handlowe

 

10 października 2019, 11:09

Kaufland wycofuje ceramiczne noże z kolekcji Spice & Soul

Kaufland wycofuje ceramiczne noże z kolekcji Spice & Soul (Materiały prasowe Kaufland)

Firma Kaufland wydała komunikat o wycofaniu noży ceramicznych i obieraczek z kolekcji Spice & Soul. Mogą odłamywać się części ostrza urządzeń. Komplety produktów oznaczone jako: GTIN 4337185704598 (czarny) i GTIN 4337185704611 (oberżyna), można zwrócić do sklepów sieci.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Pełen komunikat spółki brzmi: „Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt: Spice & Soul Komplet nóż ceramiczny + obieraczka Numer artykułu 1225099-2619 (znajduje się  na ostrzu noża oraz na opakowaniu)”.

Nie można wykluczyć, że w przypadku pojedynczych noży mogą odłamywać się części ostrza. Może to spowodować obrażenia. Z tego powodu klienci powinni koniecznie zastosować się do poniższego wycofania i zaprzestać używania produktu, którego dotyczy problem – ostrzega sieć hipermarketów. 

Jednocześnie firma podkreśla, że natychmiast zareagowała i wycofała noże ze sprzedaży oraz przeprasza wszystkich klientów za zaistniałe niedogodności. Wycofanie nie dotyczy innych noży ceramicznych sprzedawanych przez Kaufland.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony