REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

(Fot. materiały prasowe)

Green Caffè Nero wprowadza nową aplikację lojalnościową i płatniczą pozwalającą klientom płacić za zamówienia i zbierać pieczątki.

REKLAMA

Aplikacja działa zarówno na iOS, jak i na Androidzie. - Wiemy, że klienci poszukują oni wygody oraz możliwości zintegrowania telefonów z codziennym życiem. Połączenie systemu płatności i zbierania pieczątek lojalnościowych w jednym miejscu zapewnia klientom szybkie i kompleksowe rozwiązanie, a dodatkowo pozwala nam informować ich o atrakcyjnych ofertach i specjalnie dla nich stworzonych promocjach - mówi Agata Milewska, brand manager Green Caffè Nero.

Klienci korzystający z papierowych kart lojalnościowych Green Caffè Nero mogą przynieść taką kartę – niezależnie od liczby pieczątek na niej umieszczonych – do dowolnej kawiarni Green Caffè Nero, gdzie barista pomoże w przeniesieniu pieczątek do aplikacji. W ramach programu lojalnościowego za każdą zakupioną kawę otrzymuje się jedną pieczątkę. Każde dziewięć pieczątek może zostać wymienione na kawę w prezencie.
Klienci, którzy nie korzystają ze smartfonów, mogą w dalszym ciągu używać papierowej karty lojalnościowej.

Sieć Green Caffè Nero liczy 66 placówek.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony