REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Rycerz w redakcji Wiadomości Handlowych

Rycerz w redakcji Wiadomości Handlowych (Hubert Wójcik)

Nietypowo zaczął się czwartkowy dzień pracy dla redakcji naszego magazynu i portalu. Odwiedził nas… średniowieczny rycerz. Spokojnie, to tylko bardzo nietypowa akcja promocyjna.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Dzielny rycerz, jak sam stwierdził – wysłany przez króla Kazimierza Wielkiego, przemknął przez redakcję z gracją najlepszych średniowiecznych jeźdźców, promując wysokoprocentowy alkohol sygnowany nazwiskiem swojego władcy. W pewnym momencie chwycił za leżący na biurku magazyn i wnikliwie zaczął zgłębiać tajniki współczesnego handlu, w pewnym stopniu zapewne znane także w XIV wieku.

Cała akcja to oczywiście promocja nowego wyrobu firmy BZK Alco, czyli wódki Kazimierz Wielki. To produkt, na który wpływ właściciel będzie miał od samego początku jego powstawania – od ziarna, poprzez łączenie z wodą z własnych ujęć aż do butelkowania. Do jej produkcji ma zostać użyta bardzo nowoczesna technologia, pozwalająca na wytwarzanie całkowicie czystego alkoholu.

To już nie pierwsza wódka na rynku sygnowana nazwiskiem polskiego króla. Kto będzie następny? Nie wiadomo, ale bardzo możliwe, że jego posłaniec także pojawi się w naszej redakcji.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony