REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

20 sierpnia 2018, 17:18

64. kawiarnia Green Caffè Nero mieści się na ulicy Świętokrzyskiej róg Wareckiej. Lokal wyróżnia się na tle innych lokali sieci zarówno pod względem designu, jak i nowych pozycji w menu. Ważną zmianą jest nowy rodzaj witryny chłodzącej.

REKLAMA

Pod względem wystroju lokal nawiązuje do tradycji najlepszych madryckich, i polskich, kawiarni z początku XX wieku. Goście mają do dyspozycji rozszerzone menu, w którym znalazły się m.in. bezy, domowe tarty owocowe czy bagietki.

Ważną zmianą jest również zamknięta witryna chłodząca wykonana z zespolonego podwójnego szkła hartowanego, zapewniająca ochronę serwowanych produktów słonych (kanapek i quiche’y) oraz ciast. Temperatura w witrynie została ustawiona tak, aby zapewnić najbardziej optymalne warunki ich przechowywania. Podobne witryny chłodzące zastosowano już w 15 innych warszawskich lokalach, a do końca października br. planowane jest wprowadzenie ich we wszystkich kawiarniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

To pokłosie masowego zatrucia salmonellą, do którego doszło na początku maja br. Według Sanepidu zachorowały 162 osoby, zaś 7000 było narażonych na zatrucie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony