REKLAMAROS-SWEET - Baner Główny (23.04. - 05.05.2019)

(mat. prasowe)

11 września rozpoczęła działalność kolejna placówka Pizza Hut Delivery, oferująca serwis dostaw do domu w czasie do 30 minut. To trzecia restauracja tego konceptu w Krakowie.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień 2019)

Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut z dostawą w maksymalnie 30 minut. Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, poprzez platformę internetową oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu 15 minut.

W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską – oraz Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości.

Od 2017 r. AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. Operator inwestuje również w kanał dostaw do domu, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony