REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)
Dyskont Biedronka w Kobierzycach

Dyskont Biedronka w Kobierzycach (mat. prasowe)

W wyremontowanym sklepie Biedronka w Głuszycy, który ruszył 25 marca br. wydzielona została strefa wyprzedażowa. Tego samego dnia otworzyła się też druga odnowiona placówka sieci na Dolnym Śląsku: w Kobierzycach.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

Na piętrze wyremontowanego sklepu w Głuszycy zorganizowano strefę autletową. Zajmuje 125 mkw. Klienci mogą się w niej spodziewać m.in. sprzętu elektronicznego, narzędzi i tekstyliów w ekstremalnie niskich cenach.

– Decyzja o uruchomieniu specjalnej strefy wyprzedażowej w sklepie w Głuszycy to podążanie za potrzebami klientów i nowymi trendami w sprzedaży: wiemy, że kupujący w Biedronce oczekują niskich cen i ciekawego asortymentu. Teraz, dzięki strefie outletowej, nasi klienci będą mogli jeszcze bardziej zaoszczędzić, a jednocześnie wyszukać do domów ciekawe akcesoria – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Placówka po remoncie została zaprojektowana według konceptu 2.0. Oznacza to wydzielone strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W wyposażeniu zastosowano nowe technologie, jak przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2, a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan. Sklep ma salę sprzedaży o powierzchni ponad 700 mkw i 6 kas, w tym jedną w specjalnej strefie wyprzedażowej.

Sklep w Głuszycy

Layout 2.0 został też zastosowany w drugim wyremontowanym sklepie Biedronka na Dolnym Śląsku, w Kobierzycach. Powierzchnia jego sali sprzedaży wynosi 758 mkw. Placówka dysponuje 5 kasami.

Sklep w Kobierzycach

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony