REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (30.03 - 05.04.2020)

(materiały prasowe Amazon)

Amazon coraz bardziej rozpycha się na polskim rynku. Nie cichną plotki o rychłym wejściu internetowego giganta do Polski. Tymczasem trwa rekrutacja na stanowiska specjalistyczne i poziomu początkowego w największym zrobotyzowanym centrum logistyki e-commerce w Gliwicach.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 10% - Belka w artykułach (marzec-kwiecień 2020)

Centrum w Gliwicach będzie największym budynkiem firmy w kraju, wykorzystującym Amazon Robotics. Powierzchnia gliwickiego Amazona to ponad 210 mkw. Wspomniana technologia ma pomóc w składowaniu i kompletowaniu zamówień pracownikom. 

Amazon planuje zatrudnić w Gliwicach tysiąc osób. Oprócz etatów na podstawowych stanowiskach firma oferuje pracę specjalistom na stanowiskach kierowniczych, między innymi w finansach, HR, logistyce czy inżynierii. Na najniższych stanowiskach firma oferuje od 20 zł/godzinę brutto

Gliwicki Amazon jest ósmym obiektem logistycznym firmy w Polsce i trzecim na Śląsku. Spółka działa w Polsce od 2014 r. Prowadzi centra logistyki e-commerce w Sadach koło Poznania, Sosnowcu, Kołbaskowie koło Szczecina, Bielanach Wrocławskich (dwa obiekty firmy), Pawlikowicach koło Łodzi i Okmianach koło Bolesławca. W Gdańsku działa Centrum Rozwoju Technologii, a w Warszawie oddział Web Services.  

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony