REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

(materiały prasowe Moya)

Sieć Moya, której stacje paliw zlokalizowane są przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach, rozrosła się o kolejne trzy obiekty. Nowe stacje otwarto na przełomie listopada i grudnia br. w Dynowie (podkarpackie), Poddubówku pod Suwałkami i w Piekarach Śląskich. 

REKLAMA

Sieć stacji paliw Moya liczy już 230 placówek. Zgodnie z obecnymi tendencjami, na stacjach można nie tylko napełnić bak swojego samochodu, ale też napić się kawy, zjeść ciepły posiłek i zrobić zakupy. Na otwartych właśnie stacjach klienci mogą zjeść hot-dogi i zapiekanki, a w Poddubówku dodatkowo wypiekaną na miejscu pizzę.

Stacje przystosowane są do obsługi samochodów ciężarowych. Kierowcy TIR-ów mogą skorzystać z automatycznych dystrybutorów z szybkim wlewem diesla. Stacja w Poddubówku obsługuje ruch lokalny i tranzytowy. Mieści się przy ważnym szlaku komunikacyjnym relacji Suwałki-Augustów. Jest tzw. obiektem hybrydowym, będącym połączeniem stacji automatycznej oraz konwencjonalnej stacji obsługowej. Dla wszystkich klientów dostępny jest sklep, w którym udostępniono bezpłatną sieć Wi-Fi.

– Stacja w Poddubówku jest kolejnym obiektem naszej sieci, który charakteryzuje się nie tylko najwyższej jakości paliwami, lecz także rozbudowanym menu w Caffe MOYA. To jednak nie wszystko. Stacja jest świetnie dostosowana do obsługi transportu ciężkiego. Kierowcy, którzy muszą się spieszyć, mogą skorzystać z szybkich dystrybutorów samoobsługowych. Jest to idealny przykład obiektu dopasowanego do wszystkich grup klientów – powiedział Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA oraz członek zarządu Anwim S.A.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony