REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

krajowe sieci handlowe

 

1 października 2018, 12:04

Irina Nowochatko-Kowalczyk

napisz maila › ostatnie artykuły ›

(fot. materiały prasowe)

Grupa Passa, w ramach której działa pięć regionalnych sieci sklepów spożywczych stawia na rozwój zarówno w formacie własnym, jak i partnerskim oferując właścicielom placówek handlowych działanie w oparciu o franczyzę.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Obecnie Grupa Polskich Sklepów Passa zrzesza ponad 60 sklepów. To polskie przedsiębiorstwo, które powstało w sierpniu 2011 roku dzięki połączeniu czterech firm z regionu Podkarpacia.

Początkowo, w skład grupy wchodziły sklepy czterech sieci tj. Asia Łańcut, Alta z Brzozowa, Eska z Krosna i Orzech Kolbuszowa. Obecnie w strukturze grupy działa też sieć sklepów o nazwie Market Point. W ramach tych sieci działają zarówno sklepy własne, jak i partnerskie, których jest 14.

Rozbudowa sieci sklepów prowadzonych przez partnerów to jeden z głównych kierunków rozwoju grupy. Poszukujemy kolejnych przedsiębiorców, którzy chcieliby prowadzić swój biznes w ramach polskiej grupy zakupowej – mówi w rozmowie z wiadomościhandlowe.pl Aleksandra Mikołajczyk, dyrektor handlowy spółki Passa.

Oprócz korzyści związanych z prowadzeniem sklepu w oparciu o ten system partnerski (warunki handlowe, wspólne działania marketingowe, akcje promocyjne, konkursy konsumenckie itd.) jest to, że grupa rozwija ofertę produktów pod marką własną.

W chwili obecnej mamy 37 produktów pod marką własną. W ostatnich tygodniach wprowadziliśmy kolejne nowości: folię aluminiową 10 m oraz zmywaki kuchenne maxi 5 sztuk. Nie poprzestajemy też na rozwoju sieci sklepów. We wrześniu otworzyliśmy kolejną placówkę działającą pod szyldem Market Point w Niepołomicach w Galerii Bona. Jest to 7 sklep tej sieci i jednocześnie 61 sklep wchodzący w skład Grupy Passa – dodaje Aleksandra Mikołajczyk.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony