REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 10.06.
Centrum logistyczne Amazona w Pawlikowicach k/ Łodzi

Centrum logistyczne Amazona w Pawlikowicach k/ Łodzi (fot. Konrad Kaszuba)

Odnotowano kolejne zakażenia koronawirusem w polskich magazynach firmy Amazon. Koncern nie ujawnia, ilu naprawdę jest chorych, a ilu poddanych kwarantannie – alarmuje portal onet.pl.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

O kolejnym przypadku zakażenia kornowairusem poinformował czytelnik Onetu, pracujący w magazynie w Sosnowcu. Podaje on, że kwarantannie poddano kilka osób mających styczność z zakażonym, jednak nie przeprowadzono dezynfekcji i nie zamknięto hali. Z relacji sygnalisty wynika, że pracownicy koncernu są przerażeni i żądają całkowitego zamknięcia magazynów na czas epidemii.

Portal potwierdził doniesienie u rzeczniczki firmy Magdaleny Węglewskiej i próbował się dowiedzieć, czy zakażeń było więcej, a także ile osób do tej pory poddano kwarantannie – na te pytania jednak rzeczniczka „unika odpowiedzi od dłuższego czasu”.

Anonimowi pracownicy Amazona donoszą o jeszcze jednym zakażeniu, do jakiego doszło w magazynie w Kołbaskowie pod Szczecinem – po potwierdzonym już wcześniej zakażeniu w podłódzkich Pawlikowicach byłby to trzeci przypadek odnotowany w firmie z USA. Doniesienie z Kolbaskowa także okazało się prawdziwe. Zgodnie z zapewnieniem rzeczniczki, jest on obecnie poddany leczeniu.

Czytaj więcej na stronie onet.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony