REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)
Na zdj. salonik sieci Kolporter w sklepie Lidl

Na zdj. salonik sieci Kolporter w sklepie Lidl (fot. materiały prasowe)

Sieć Lidl rozwija współpracę z firmą Kolporter. Największy dystrybutor prasy w Polsce zamierza w tym roku uruchomić 47 saloników prasowych w sklepach dyskontera.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

- Pierwszy salonik w Lidlu uruchomiliśmy jeszcze w 2014 r. – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera. - W kolejnych latach staraliśmy się wypracować maksymalnie efektywną, a przede wszystkim użyteczną dla klientów formułę współpracy - dodaje.

Jak deklaruje Materek, po latach testów udało się opracować model, w którym kupujący będzie mógł "skorzystać w jednym miejscu z większej oferty produktów i usług, bez utraty dotychczasowego komfortu zakupów". Obecnie saloniki prasowe Kolportera działają w 20 spośród ok. 630 sklepów Lidla w Polsce. W tym roku pojawią się w niemal 50 kolejnych.

Saloniki, które są uruchamiane w Lidlach mają w swojej ofercie m.in. szeroką ofertę tytułów prasowych, artykułów tytoniowych, oferują także doładowania do telefonów, karty podarunkowe, doładowania do platform internetowych, gry. Klienci Lidla mogą także w saloniku Kolportera opłacić rachunki, zamówić wybrane tytuły prasowe, zrealizować zakłady Lotto, czy opracować trasę przejazdu transportem busowym, autokarowym i kolejowym oraz nabyć bilety.

– Podejmujemy szereg dalszych działań, aby nasza współpraca rozwinęła się jeszcze bardziej, pod względem ilości wspólnych punktów, ale też synergicznego rozwoju asortymentu produktów i usług - deklaruje Dariusz Materek.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony