REKLAMAAthlon Car Lease - baner główny (25.11.-13.12.2019 r.)

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

Napoje i piwo

 

13 sierpnia 2019, 14:28

(Pixabay.com)

Strona 2 z 2
REKLAMAStoisko mięsne - belka w artykuła (14.11.-31.12.2019)

– Jednym z głównych problemów, które obecnie ograniczają zwrotność butelek, jest wymaganie sprzedawców, aby klienci okazywali paragony potwierdzające nabycie piwa w tych opakowaniach. Nie jest to żaden wymóg prawny, lecz praktyka rynkowa o wieloletniej już historii. Obecnie około połowa klientów kupujących piwo w butelkach zwrotnych wskazuje na konieczność posiadania paragonu, gdy chce oddać butelki – mówi Grzegorz Adamski, kierownik ds. public affairs i zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej. – Punkt zwrotu butelek przy poznańskim browarze jest realnym rozwiązaniem tego problemu, gdyż usuwa największą przeszkodę formalną. Pozwoli odzyskać więcej butelek podczas sezonu piwnego, kiedy zapotrzebowanie na nie jest największe.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Pawel225 1 3 miesiące temuocena: 100% 

  Zacna idea. To uwłaczające, że musisz się w sklepie prosić, żeby przyjęli Ci butelki, udowadniać i zbierać paragony. Ostatnio w sklepie intermarche pewna sprzedawczyni zza wschodniej granicy oświadczyła, że nie przyjmie butelek nawet na wymianę (1:1). Powiedziałem, że nie wyjde ze sklepu, dopóki nie odzyskam pieniędzy za kaucję. Wielu by machnęło ręką i następnym razem kupiło puszkę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony