REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Na zdj. sklep sieci Komputronik

Na zdj. sklep sieci Komputronik (fot. materiały prasowe, Komputronik)

Zarząd znajdującej się w sanacji spółki Komputronik poinformował, że powziął informację o skutecznym odstąpieniu od pakietu umów najmu lokali handlowych, których stroną była spółka i w których prowadziła sklepy własne.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Jak przekazał Komputronik, w związku z powyższym łączny udział umów najmu lokali handlowych od których odstąpiono dotychczas w związku z prowadzonym postępowaniem sanacyjnym obejmuje ok. 34 proc. sklepów własnych spółki.

Aktualnie cała sieć handlowa Grupy Komputronik liczy ponadto łącznie 212 sklepów funkcjonujących na podstawie umów agencyjnych i partnerskich.

- Odstąpienia od ww. umów zostało dokonane przez zarządcę sanacyjnego na podstawie postanowień w przedmiocie wyrażenia zgody na odstąpienie od umowy w trybie art. 298 ustawy Prawo restrukturyzacyjne, wydanych przez sędziego-komisarza w postępowaniu sanacyjnym emitenta - poinformowała spółka w komunikacie giełdowym.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony