REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Strona 18 z 18
REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

- Największy udział mają piwa, dalej alkohole mocne, wina i likiery. Zarówno wina i likiery mają dużą dynamikę wzrostu, a niskoalkoholowe notują spadek. Mały format stoi alkoholem, a alkohole stoją małym formatem. 60 proc. sprzedaży przypada na placówki małego formatu, które konsumenci odwiedzają co drugi dzień - opowiada ekspertka z Nielsena.

9:21. - Dla większości kategorii napojów bezalkoholowych ostatni sezon był bardzo udany. Największy wzrost sprzedaży zanotowały napoje energetyzujące oraz woda butelkowana. Rosną one znacznie szybciej niż koszyk spożywczy. Imponujący jest także wzrost piw bezalkoholowych – to wzrost o 58 proc., przy czym jest to jeszcze dosyć mała kategoria – mówi Natalia Mączyńska, client business partner w Nielsenie.

9:15. Kongres Alkohole i Napoje oficjalnie rozpoczęty! Prezentacje otwierające w obu salach wygłoszone zostaną przez ekspertki Nielsena. Edyta Prokopiuk opowie o zmieniających się preferencjach konsumenckich na rynku alkoholu, a Natalia Mączyńska wygłosi prezentację pt. "Rynek napojów bezalkoholowych w Polsce. Perspektywa 2020".

8:55. Zaczynamy już lada moment!

6:00. Za zaledwie dwie godziny rozpoczynamy Kongres Alkohole i Napoje 2018. Zespół zwarty i gotowy, czekamy na pierwszych gości konferencji. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział 250 przedstawicieli branży alkoholowej i napojowej, a także najważniejszych sieci handlowych i organizacji branżowych.

Wśród kluczowych zagadnień, które poruszymy na dwóch niezależnych salach, znalazły się m.in. aktualne trendy konsumenckie, najważniejsze wyzwania, przed którymi stoją obie branże, a także aktualne pomysły producentów na wyróżnienie się na rynku.

Zwieńczeniem konferencji będzie wspólna prezentacja i debata poświęcone stopniowym mieszaniu się branż i skutków, które generuje to zjawisko.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 14

 • 14
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~status76 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Świetny Kongres. Gratulacje!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony