REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Eksperci z branż alkoholowej i napojowej już po raz kolejny spotkają się w Warszawie, żeby dyskutować o najważniejszych wyzwaniach stojących przed producentami, handlem i dostawcami usług.

REKLAMA

Tegoroczna edycja odbędzie się 19 września w hotelu Renessaince Warsaw Airport Hotel. Będzie to najważniejsza konferencja oraz targi B2B integrujące branże napojów alkoholowych i bezalkoholowych. To wydarzenie adresowane przede wszystkim do producentów, sieci handlowych oraz dostawców usług. Łączy w sobie prezentacje ekspertów i dyskusje panelowe oraz targi TOP-produktów. Zakres tematyczny wydarzenia jest bardzo szeroki. Rozmowy toczyć się będą wokół takich tematów jak aktualne trendy w branży, nowości produktowe, oczekiwania konsumentów, ale także kwestii rozwoju biznesu, inwestycji, problemów i wyzwań stojących przed uczestnikami rynku. Kongres to również platforma wymiany myśli i wiedzy na temat branży alkoholowej oraz napojowej, umożliwiająca tworzenie nowych i zacieśnianie już istniejących relacji biznesowych. W wydarzeniu weźmie udział ok. 250 kluczowych managerów z polskich i europejskich sieci handlowych oraz producenci, importerzy i dystrybutorzy, a także dostawcy usług dla branży.

Otwarta została już rejestracja na wydarzenie. Wystarczy wejść na stronę internetową www.kongresalkoholeinapoje.pl i wybrać zakładkę "Rejestracja". Na stronie znajdują się również informacje, dotyczące ramowego programu wydarzenia oraz poprzedniej edycji. Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony