REKLAMAJACOBS - PRIMA - Baner Główny (październik 2019)
Gala finałowa Konkursu Market Roku 2018

Gala finałowa Konkursu Market Roku 2018 (Wiadomości Handlowe)

Finał Konkursu Market Roku to wydarzenie, które na stałe wpisało się w krajobraz najważniejszych wydarzeń branży handlowej. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, rozstrzygnięcie zapadnie podczas gali finałowej w czasie XII Kongresu Rynku FMCG 28 maja w Warszawie. Do sklepów właśnie wyruszyli wyspecjalizowani audytorzy, którzy przyjrzą się poszczególnym placówkom.

REKLAMATOTA - belka w artykule (17-27.10.2019)

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się blisko 120 sklepów z całej Polski, w tym przedstawiciele największych sieci handlowych działających w kraju. Teraz będą musiały one zmierzyć się z oceną przedstawicieli niezależnej, profesjonalnej i doświadczonej agencji badawczej. Audyt obejmuje 80 szczegółowych aspektów kluczowych dla działalności każdej placówki handlowej (m.in. sklep z zewnątrz, sklep wewnątrz, personel i obsługa, wyposażenie, oferta), wraz z dokumentacją zdjęciową. W ten sposób wyłonione zostanie grono 30 finalistów, którzy ubiegać będą się o miano najlepszego sklepu w jednej z trzech kategorii.

Najlepszych wyłoni niezależne Jury złożone z kilkudziesięciu ekspertów z branży FMCG (skład Jury dostępny jest na stronie www.kongresrynkufmcg.pl). Posiedzenie Jury odbędzie się w Warszawie 28 maja 2019 roku – w trakcie XII Kongresu Rynku FMCG. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się podczas uroczystej gali finałowej, wieńczącej pierwszy dzień obrad Kongresu.

Zwycięzcom i finalistom przysługuje prawo do posługiwania się tytułem i znakiem słowno-graficznym – odpowiednio: Zwycięzca konkursu MARKET ROKU 2019 / Finalista konkursu MARKET ROKU 2019.

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony