REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)

Dokładnie za dwa miesiące, 28 maja, w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton rozpocznie się Kongres Rynku FMCG 2019. Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, w tym roku po raz pierwszy potrwa aż dwa dni.

REKLAMA

Gośćmi Kongresu będą kluczowi managerowie i decydenci reprezentujący sieci handlowe, hurtownie, firmy produkujące żywność, kosmetyki i chemię gospodarczą, dostawcy usług, a także analitycy rynkowi, eksperci, naukowcy, politycy i pracownicy instytucji publicznych. Tegoroczna edycja Kongresu zgromadzi blisko 1200 gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Na wydarzenie przybędą m.in. właściciele firm, prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy handlowi, dyrektorzy ds. zakupów i kupcy, oraz dyrektorzy marketingu.

Aby wziąć udział w Kongresie, należy wypełnić jeden z następujących formularzy:
>> Rejestracja dla przedstawicieli sieci handlowych i hurtowni <<
>> Rejestracja dla przedstawicieli firm producenckich i dostarczających usługi <<
>> Rejestracja dla przedstawicieli mediów <<

Dwa dni merytorycznych debat i prelekcji, uroczysta gala z podsumowaniem wyników konkursów Market Roku i Drogeria Roku, spotkania biznesowe, a także bogata część wystawiennicza - połączenie tych wszystkich części w jedną całość sprawia, że Kongres Rynku FMCG jest jedynym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce, na którym po prostu nie może Ciebie zabraknąć!

- Rosnące z roku na rok zainteresowanie Kongresem Rynku FMCG sprawiło, że nie mogliśmy podjąć innej decyzji, jak tylko rozszerzyć jednodniowe dotychczas wydarzenie o dodatkowy dzień - mówi Iwona Szwan, prezes Wydawnictwa Gospodarczego, wydawcy "Wiadomości Handlowych" i "Wiadomości Kosmetycznych". - Liczymy na to, że odświeżona formuła Kongresu pozwoli na jeszcze więcej pogłębionych dyskusji o szybko zmieniającym się świecie handlu, a także na zacieśnienie relacji między detalistami a producentami - podkreśla.

Kongres Rynku FMCG 2019 to:
- dwa dni spotkań i dyskusji
- kilkadziesiąt debat i prelekcji
- około 100 wystawców
- około 100 prelegentów
- ponad 1200 gości
- spotkania typu business-mixer
- uroczysta gala, połączona z ogłoszeniem wyników konkursów Market Roku i Drogeria Roku

Więcej informacji: www.kongresrynkufmcg.pl.

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony