REKLAMAKongres Rynku FMCG 2019 - Baner Główny (maj 2019)

PRAWO I FINANSE

 

15 marca 2019, 11:00

W handlu marnuje się mnóstwo żywności

W handlu marnuje się mnóstwo żywności (fot. Pixabay CC0)

Rusza nowa organizacja reprezentująca konsumentów – Fundacja Forum Konsumentów. Jej celem ma być dbanie o ich interesy i podnoszenie świadomości.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

Nowa instytucja rozpoczęła działalność 15 marca. Prezesem Fundacji została Agnieszka Plencler: psycholog, z doświadczeniem po stronie agencji badawczych marketingu. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w świecie badań marketingowych. Jako dyrektor projektu badawczego, później produktu i marketingu pracowała w Grupie PKP w latach 2013-2015 oraz Polskich Liniach Lotniczych LOT w latach 2015- 2016. Od 2018 roku współpracuje z przedsiębiorcami w ramach budowania marek osobistych i przewodzi Forum Konsumentów.

Do rady programowej Forum weszli dr hab. Dominika Maison, prof. UW - prezes Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynkowych i Społecznych, założycielka i prezes firmy badawczej Maison&Partners, Marcin Celejewski - ekspert w zarządzaniu strategicznym skupiony wokół zagadnień związanych z wykorzystaniem technologii we wsparciu rozwoju biznesu oraz dr Tomasz Baran - partner merytoryczny w ogólnopolskim panelu badawczym Ariadna, adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Grupa ta będzie systematycznie poszerzana.

Forum za chce zająć się czterema głównymi obszarami. To systematyczne monitorowanie i badanie wybranych kategorii produktowych, inicjowanie i sygnalizowanie w debacie publicznej istotnych tematów z punktu widzenia konsumentów, uświadamianie i szerzenie wiedzy na temat praw i możliwości konsumentów oraz inspirowanie i promowanie właściwych postaw wobec konsumentów - szczególnie w świecie online.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Promocja_WPs 1 2 miesiące temu

  Pani Dominika Maison jest profesorem tytularnym, a nie profesorem UW ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony