REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (31.10 - 17.11.2019)
Adam Bowen, dyrektor ds. technologii w Juul

Adam Bowen, dyrektor ds. technologii w Juul (Juul Labs)

Juul, amerykańska firma produkująca e-papierosy rozpoczyna sprzedaż w Polsce. Produkty są skierowane do dorosłych palaczy, ale smaki budzą kontrowersje – podaje „Puls Biznesu”.

REKLAMAPurella - SuperHerbs - Belka w artykułach (15-30.11.2019)

Przedstawiciele Juul Labs zapowiadają, że będą walczyć o ponad 9 mln Polaków palących zwykłe papierosy, którzy mogliby przerzucić się na alternatywne rozwiązania. Na amerykańskim rynku firma jest krytykowana m.in. przez Agencję ds. Żywności i Leków za to, że po e-papierosy chętnie sięgają młode osoby, które wcześniej nie paliły. 

Firma przekonuje, że jej wyroby przeznaczone są wyłącznie dla dorosłych palaczy. Adam Bowen, dyrektor technologii w Juul i współtwórca spółki powiedział, że priorytetem firmy jest ograniczenie ryzyka związanego z paleniem tytoniu.

W Polsce Juul chce do końca roku pojawić się w około 5 tys. sklepów. Już wiadomo, że e-papierosy będą sprzedawane w salonikach Ruchu, stacjach Circle K i Delikatesach Centrum. Eurocash, właściciel tych ostatnich, będzie też dystrybutorem marki Juul.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony