REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

(fot. Pixabay CC0)

Im dłużej będzie się rozwijać i szybciej postępować ekspansja koronawirusa, tym większe będą skutki gospodarcze w różnych obszarach. Pierwsze oznaki pojawiły się już na Allegro – skokowo rośnie zainteresowanie maseczkami ochronnymi.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Na Allegro widać skokowo rosnące zainteresowanie maseczkami chroniącymi przed patogenami. Szybko zwiększa się zarówno popyt, jak i liczba ofert.

– W ciągu kilku ostatnich dni liczba wyszukiwań takich produktów wzrosła ponad sześć razy. Artykuły związane z osobistą ochroną przed zakażeniami, jak np. maseczki antywirusowe, ochronne czy chirurgiczne, od 3 dni znajdują się na szczycie wyszukiwań w Allegro. W ciągu tygodnia liczba ofert z takimi produktami wzrosła aż o 30 proc. w porównaniu do ubiegłego tygodnia – wyjaśnia Michał Bonarowski, PR Officer portalu.

Grożąca nam epidemia będzie odczuwalna w wielu sektorach gospodarki. W niektórych obszarach skutki mogą być znaczne i już są widoczne. Przykładowo, bardzo ucierpieć może ogólnoświatowa sprzedaż detaliczna na lotniskach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony