REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(fot. KK)

Detaliści - zarówno wielkie sieci, jak i małe sklepiki - stosują się do zaleceń władz i ograniczają ruch w sklepach. Klienci nie marudzą, tylko grzecznie przestrzegają ograniczeń.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Po fali panicznych zakupów, jaka przetoczyła się przez sklepy w ubiegłym tygodniu, w sobotę sytuacja trochę się uspokoiła. W Łodzi oblegane były głównie apteki i sklepy mięsne. Sieć sklepów mięsno-wędliniarskich Grot opublikowała własne rekomendacje prewencyjne. Personel nie kroi wędlin i nie paczkuje próżniowo.

Handel wprowadził ograniczenia liczby klientów, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie. W zależności od wielkości placówki, mogło do niej wejść 2-5 osób jednocześnie. Większe sklepy, np. Lidl, zastrzegły sobie prawo wpuszczani klientów grupami, jednak w sobotę z reguły nie było to już konieczne.

Konsumenci grzecznie czekali przed sklepami, zachowując między sobą bezpieczne odległości. W kolejkach rozmawiało się, co oczywiste, głównie o epidemii. Czuć było niepokój i niepewność.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony