REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Ville Voipio podczas Kongresu Rynku FMCG 2018

Ville Voipio podczas Kongresu Rynku FMCG 2018 (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

O inteligentnych opakowaniach, które łączą się z produktem oraz technologii RFID mówił podczas Kongresy Rynku FMCG Ville Voipio z firmy Stora Enso.  

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Przedstawiciel firmy mówił m.in. o technologii RFID. Jak podkreślił, dzięki temu można łatwiej zaangażować klienta i przedstawić mu dodatkową ofertę zakupową. Podkreślił także, iż mówiąc o omnichannel chodzi o to, żeby klient podchodził do zakupów w sposób całościowy. Polega ona na zintegrowaniu kanałów offline i online. – Klient wchodzi do naszego sklepu, a także na stronę internetową oraz jej wersję mobilną. Chodzi o to, żeby nie skupiać się tylko na jednym kanale. Dzięki pobranym danym można przygotować dla niego odpowiednią ścieżką zakupową – powiedział Voipio.

Podkreślał także, że w przeszłości firmy oczywiście mogły również wykorzystywać dane ze stron internetowych i zestawiać je z zachowaniem klientów. Ale nie działo się to w czasie rzeczywistym. W przypadku technologii radiowej RFID pomaga dokonać tego wszystkiego na bieżąco. Powiedział także, że ewoluuje zasada działania łańcucha dostaw. Dzięki nowoczesnym technologiom klient może z bardzo dużą dokładnością śledzić ścieżkę zamówionego produktu. Przyznał także, że współczesny handel zmierza w kierunku stworzenia modelu biznesu opartego o dane, które dają realną wiedzę o decyzjach konsumentów i pozwala na wejście w lepszą interakcję z klientem.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony